Iepirkšanās diena

Skolu programma “Dzīvei gatavs” ir atbalsts skolotājiem un palīgs skolēniem, dažādu mācību priekšmetu apguvē, lai gūtu izpratni par skolā apgūstamo zināšanu un prasmju pielietojumu dzīvē.

Kāpēc vajadzīgs iepirkumu saraksts? Atbildi uz šo jautājumu meklēja sākumskolas skolēni un veidoja savu iepirkumu sarakstu.

Apgūt naudas pasauli palīdzēja jaunā grāmata “Nauda un citas Cīruļu ģimenes lietas”, kas ir Swedbank dāvana ģimenēm Latvijā bankas 200. dzimšanas dienā. Grāmatas mērķis ir rosināt sarunāties ar bērniem par naudu un veicināt finansiāli atbildīgu ieradumu veidošanu jau no mazotnes.

                                                                                Pedagogs karjeras konsultants: Inga Spangere

Svinēt sauli

Paldies visiem Misas pamatskolas dejotājiem, palīgiem un atbalstītājiem, kuri piedalījās Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lielkoncerta "Saule vija zelta rotu" fināla video "Svinēt Sauli" tapšanā!

 

Misas pamatskolā ieradusies stāstniece Līga Reitere

     Projekta ,,Latvijas skolas soma” ietvaros, 2021. gada 6.un 7.oktobrī Misas pamatskolā strādāja un ar savām zināšanām, saprašanu par valodu un domāšanu dalījās stāstniece Līga Reitere. Viņa izvērsa interesantu sarunu ar sākumskolas, pamatskolas skolēniem un skolas pedagogiem. Stāstniece ir cilvēks, ar kuru interesanti strādāt kopā- izzināt nemateriālo kultūrmantojumu.

     Valodas daudzveidība un valodu paveidi, dialekti un izloksnes, apvidvārdi ir tikai daļa, ko stāstniece izstāstīja pamatskolas skolēniem.

     Sākumskolas skolēniem bija jānoskaidro, kas ir labs rakstāmrīks? Jāpiedalās pirkstu vingrināšanā, jāveido glītrakstīšanas darbiņš un jāklausās stāsts par burvju kronīti.

     Arī skolotāji piedalījās L. Reiteres  valodas stundā ,,Vārda spēks”. Iedvesmas un pašiedvesmas vārdi, ceļa vārdi, pateicības un audzināšanas vārdi ir īpaši katram pedagogam, strādājot ar skolēniem un viņu vecākiem.

Paldies stāstniecei par aizraujošo, iedvesmojošo stāstījumu, par informāciju zāļu un zālīšu lietošanā. No stāstnieces pasmēlāmies spēku un enerģiju. Bija patīkami klausīties .

                                                                                                                                    Sk. D.Oškalne

Kalendārs

September 2022
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Lepojamies!

 
 

Skolas vērtības