Ziemassvētku lasījums.

     Svētku gaidīšanas laikā Misas pamatskolas bibliotēkā notika Ziemassvētku lasījums sākumskolas skolēniem. Tika lasīta Dž.Koulmena grāmata “Par lielām un mazām dāvanām”. Ziemassvētkus vislabāk ir pavadīt kopā! Pele un Lācis nepacietīgi gaida Ziemassvētkus. Šie svētki būs īpaši: Lācis ir apņēmies palikt nomodā, lai draugi varētu apmainīties ar dāvanām un svinēt kopā. Tas būs tik jauki! Tomēr, saņēmis dāvanu, Lācis dodas prom. Vai viņam tā nepatīk? Pelīte nezina, ka Lācis ar lielajām ķetnām mazo sainīti vienkārši nevar atvērt un jūtas vainīgs. Par laimi, pārējie meža dzīvnieki var palīdzēt. Brīnišķīgs stāsts gan maziem, gan lieliem par patieso Ziemassvētku nozīmi.

     Skolēni uzmanīgi klausījās stāsta notikumus. Pēc noklausīšanās tika uzdoti jautājumi, par pareizo atbildi saņēma nelielu saldumiņu. Pārrunāts, ko katram bērniņam nozīmē Ziemassvētku brīnums.

     Tā kā stāsts bija par dāvaniņu, rūpīgi tika gatavotas dāvanu kastītes, kuras tiks izmantotas Ziemassvētku dāvaniņas iesaiņošanai. Kastītēs tika ielikts neliels kārumiņš.

     Lai baltie Ziemassvētki atnāk Klusā vakarā ar mieru, labestību, brīnumu un mīlestības mirdzumu!

 

                                                                            Bibliotekāre Natālija

Kalendārs

June 2024
M T W T F S S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Lepojamies!